Diety

Tak takhle snad ještě nevypadáme

Dieta modelek – jídelníček

Den první

Snídaně: 250 g čerstvého ananasu
Svačina: 250 g čerstvého ananasu
Oběd: 1 banán
Svačina: 250 g čerstvého ananasu
Večeře: 1 banán

Den druhý

Snídaně: 3 kiwi
Svačina: 100 g hroznového vína
Oběd: 4 kiwi
Svačina: 100 g hroznového vína
Večeře: 3 kiwi

Den třetí

Snídaně: 200 g hroznového vína
Svačina: 200 g ananasu
Oběd: 4 kiwi
Svačina: 100 g ananasu
Večeře: 2 kiwi a 100 g hroznového vína

Taky jeden názor na dietu:                                                    

Mno tak ja sem modelka žádny diety nedržím pokud možno snažím se jíst 5 krát denně žádne rychlovky ani fast foody!!!piju hodně čisté vody nejlepší je podle mě Dobrá Voda!!jím ryži ta je dobrá na udržení ženskejší postavy a ne klučičí...Ananas jim taky je zdraví a při hubnutí je taky učinnej!!jím hodně jablek protože pročistujou!!jim byly jogurty protože udržujou ploché bříško!!!!a když mě propadne chut na tunu sladkyho samozřejmě 1 za tyden si něco dobryho dopřeju,ale když mě to propadne opravdu že bych vyžrala celou lednici vemu si balíček ořechů !!!je to nejlepší pro chvilkové slabosti!!!!a žádnou dietu modelek nepotřebuju jim všecno s mírou!!!!A co vim od čeho nejvíc přibírám tak to jsem prostě přestala jíst!!u mě to je pečivo!!vůbec nejim pečivo,protože od hodně přibírám a nafukuje mě to!!u někoho to může byt ale něco jinýho!!ale zbožnuju čokoládu a jednou tydně si těch 100g dopřeju!!!a vzkazuju všem blbkám co chtějí zhubnout rychle a hladově!!!!!radši hubněte pomalu ZDRAVĚ A SPORTEM!!!!než chvilkovym nezdravím hubnutím po kterym jednou stejně přiberete a ještě jednou tolik kolik ste zhubly!!!!!!a když ne tak skončíte na lůžku s bulimií nebo s Anorexií se ktery se budete dostávat mnohá léta ktery promrháte počítaním kalorií na infuzích a ve špitále!!!a co se může stát nejhorší vůbec se z toho nedostanete a skončíte úplně!!!!!!!!!život máte jenom jeden a nesmí se promrhat protože u něčeho druhou šanci dostanete,ale druhej život ne!!!!!!!!nemůžete se porovnávat s modelkama!!Ani modelky nejsou dokonalé taky se nám uděla bedar taky se může stát že některé modelky mají strie,protože někdy rychle přibraly!!!ale Vy to nevidíte protože existujou skvěly maskéři a přístroje kterymi se dá všechno zamaskovat!!!!!a kdyby ste potkaly nějakou modelku ani neřeknete že je to modelka!!protože na tu holku dokonalou v časopise se vůbec nepodobá!!!!!!VZPAMATUJTE SE!!!!!myslete že je lepší zhubnout za měsíc 5 kilo než za 6 dnů 5 kilo!!!!!hubnete s radostí chodte do posilovně ale s radostí že se tam potkáte s lidmi(popřípadě hezkymi chlapy!!)Hubnete s radostí berte to jako hru nad kterou když vydržíte vyhráte!!!a budete se cítit příjemě že ste vyhrála poctivě!!!PROSÍM POSÍLEJTE TENHLE OZNAM DÁL NA DALŠÍ BLOGY!!!AT TĚM DÍVKÁM TO TROCHU VSTOUPÍ DO SVĚDOMÍ A UVĚDOMÍ SI ŽE DOKONALOST JE FALEŠNÁ!!!!!!!!! PŘEDEM DĚKUJI!!!

              

Někdy je úpěnlivé sledování váhy spíše na škodu než k užitku... Raději vezměte rozum do hrsti!

Svádíte marný boj

s nadváhou? Snažíte se držet dietu, ale myšlenky na jídlo vás pronásledují na každém kroku... Zkuste to tentokrát trochu jinak! Zaměstnejte se tak, že pro vás jídlo přestane být starostí číslo jedna.

Jak bojovat?

Permanentní jedlíci, kteří se cpou takřka po celý den, mají zpravidla buď žádnou nebo nudnou práci. Dlouhou chvíli se pak snaží krátit neustálým uzobáváním.

Pokud bloumáte doma a honí vás mlsná, utečte třeba do posilovny, vyrazte si na výstavu nebo do kina, zkrátka na místo, k němuž se neváží žádné ‚žravé‘ návyky. Najděte si koníčka, který vás bude opravdu bavit.
Ať už je to keramika, šití, malování nebo pěstování kytek, odpoutá vás od hříšných myšlenek na jídlo. Navíc vám pod rukama možná vznikne něco hodnotného a začnete na sebe být pyšní i z jiného důvodu, než je dokonalý vzhled.

Ti, kteří se ládují laskominami z napětí a stresu, by měli zpomalit pracovní tempo. Relaxace nad příjemnou knihou, výlet s rodinou do přírody nebo nenáročná ruční práce pomohou zklidnit přetížené nervy a potřeba ‚obalovat‘ je čokoládou možná zmizí sama od sebe.

(Eliška Fruhaufová, Jackie)

Některé přípravky,které podporují snížení váhy:               

Super fat burners

Velmi populární a efektivní doplněk stravy, který se používá jako „odbourávač tuku, působí velmi příznivě na metabolismus mastných kyselin. Super Fat Burners podporuje regeneraci jaterní tkáně a všechny obsažené složky příznivě působí na celý organismus.

 

Slim Star

Slim Star je vědecky vyvinutý produkt pro optimalizaci hladiny cukru v krvi, při které neprožíváme stres a spalujeme tuky jako zdroj své energie. Poskytuje více potřebných živin než běžná strava, kterou nahradí. Je vhodný nejen pro lidi, kteří chtějí zhubnout, ale i pro sportovce, diabetiky, hypoglykemiky a pacienty v rekonvalescenci.

 

 

Lipoxal

Lipoxal je vícesložkový přípravek, který významně stimuluje odbourávání podkožního tuku i v oblastech tělesných rizikových partií (břicho, boky, hýždě). Obsahuje směs přírodních látek s přímým účinkem na tělesný energetický a tukový metabolismus. Je vhodný jako doplněk nízkokalorických dietních režimů se zaměřením na odbourávání podkožního tuku.

Fitme Slim&Burn

Velmi populární a efektivní doplněk stravy, který se používá jako odbourávač tuku. Snižuje hladinu cholesterolu, čistí cévy, chrání a posiluje játra a srdce. Zvyšuje sportovní výkonnost - urychluje přísun kyslíku do buněk a přeměnu tuků v energii. Působí antioxidačně. Zlepšuje paměť a mozkové funkce. Příznivě působí na celý organismus.